Program pro tábory – První pomoc

I když jezdíme s programem PRVNÍ POMOC primárně po školách. Tak i přes to nás minulý rok oslovilo několik příměstských táborů s tím, že se doslechly o našem programu a měli by zájem aby proběhl u nich na táboře. A tak jsme se tento rok rozhodli udělat nabídku přímo pro tábory aby program vidělo zase o něco více dětí.

Program pro tábory se od programu ve školách zas tolik neliší. Upravili jsme jen maličkosti a díky „koronasituaci“ přidali jak správně mýt ruce a další.

O programu:
V první části programu probereme:

 • Na jaké číslo volat v případě problému?
 • Jak hovor bude probíhat?
 • Kdy voláme?
  První část programu provází medvěd TEODOR, který má potíže po tom, co spadl z kola a nikdo neslyší jeho volání o pomoc. Na místě je také ZÁCHRANÁŘ, který společně s dětmi dává medvědovi rady, jak to celé vyřešit. Celý program je interaktivní, doplněn o audio efekty a obrázky ve velikosti A3. Děti jsou neustále zapojovány a příběh se vyvíjí podle jejich rad.

V druhé části probereme:

 • Srdeční masáž (aneb jak pomůžeme srdíčku, když špatně funguje)
 • Jak si správně umýt ruce 🤲
 • Motání obvazů (aneb jak ošetřit plyšáčka)
 • Řekneme si, co dělat s popáleninou
  Každá aktivita je uvedena scénkou, která děti uvede do situace a kde se mohou zapojit. Víme, že školkové dítě nebude resuscitovat dospěláka, nicméně zavolat pomoc a zaklonit hlavu pro uvolnění dýchacích cest dokážou i ti nejmenší. Téma první pomoci je mezi dětmi velmi populární a tyto základy jim mohou rozšířit obzory do budoucna.

Tato část je hlavně hra, která děti baví, protože jsou všichni v pohybu a zkoušejí si „být záchranářem„. Takže budeme mačkat plyšáčky s písničkou Rolničky rolničky, budeme obvazovat či dokonce namaskujeme na jednom z účastníků popáleninu a budeme se učit, co s ní dělat 🙂

Určitě se podívejte na reference


ROGRAM JE VHODNÝ PRO VĚKOVOU SKUPINU 4-9 LET. 
CENA PROGRAMU JE 50 KČ ZA DÍTĚ.

U ceny záleží na počtu dětí. Pří opravdu malém počtu dětí (<20) účtujeme minimální částku, v potaz bereme také vzdálenost.

Celým programem provází řádně kvalifikovaný, proškolený lektor.

PRO VÍCE INFORMACÍ, OBJEDNÁNÍ TERMÍNU PROSÍM VOLEJTE
+420 737 460 041