Reference

Děkujeme za úžasný zážitek.Děti se zábavnou formou naučily základy první pomoci.Lektor Lukáš a medvěd Teodor si děti plně získal.Program byl velice poutavý a zajímavý.Děti byly po celou dobu pozorné a aktivně se zapojovaly do děje a i prakticky řešily danou situaci.
Už teď se těšíme,že se zase příští školní rok setkáme.
S pozdravem děti a paní učitelky z Mš Poupátko z Benátek nad Jizerou.

Mš Poupátko, Benátky nad Jizerou

Děkujeme za interaktivní výukový zábavný program, během něhož se děti naučily nenásilnou a hravě dramatickou formou základy první pomoci.

Projev samotného školitele byl velmi milý, empatický a příjemně mimický. Podávané informace a interaktivní činnosti zanechaly v dětech velký dojem.

Děkujeme.

Děti a paní učitelky z MŠ U sluníčka z Chomutova

MŠ U Sluníčka, CHOMUTOV

Děkujeme ještě jednou za povedenou akci!

Hasiče i Policii v naší MŠ míváme pravidelně,ale s prací záchranářů zdravotníků se ještě děti neseznámily takhle zblízka!
Pořad byl hezky koncipovaný,zaujal nejenom starší děti,ale i dvě třídy dětí dvou a tříletých, vydržely celou dobu pozorně sledovat a spolupracovat…bylo dojemné sledovat,jak se mrňátek dotklo zachraňování zkolabované babičky a jak si někteří-místo plyšáčka-obvázali vlastní potlučená kolínka… 🙂
Jistě se zase příští školní rok setkáme, děkujeme! H. Koláčná

MŠ VELIM

Ráda bych poděkovala za úžasný zážitek. Včerejší akce Zábavná první pomoc byla naprostá “ bomba“ .Děti byly po celou dobu zaujaté,pozorné a aktivně se zapojovaly do děje. Lektor Lukáš si je plně získal a nenásilnou formou je za přispění medvídka Teodora učil základy první pomoci. Program je zajímavý,poutavě sestavený.

MŠ Miskovice, KUTNÁ HORA

Děti si osvojily základy první pomoci. Všechny děti program velice zajímal, s údivem pozorovaly a zapojovaly se do řešení situací. Celou dobu byly pozorné. Program krásně zpracovaný. Do budoucna bychom chtěli využít i další nabídky. Děkujeme

MŠ Větrník NYMBURK

Děkujeme za příkladnou ukázku první pomoci. Podařilo se úspěšně vtáhnout děti do děje a díky tomuto požitku si budou pamatovat jak se zachovat v kritických situacích. Paní doktorka Lucka umí zaujmout a motivovat děti, což je v dnešní době nenahraditelné. Děkujeme za kolektiv Mš Pražská, Znojmo

MŠ Pražšká, ZNOJMO

„…Děti byly po celou dobu velmi pozorné, aktivní. Program byl velmi propracovaný, poutavý.“

Mateřská škola MILIČÍN