Reference

Děkujeme za interaktivní výukový zábavný program, během něhož se děti naučily nenásilnou a hravě dramatickou formou základy první pomoci.

Projev samotného školitele byl velmi milý, empatický a příjemně mimický. Podávané informace a interaktivní činnosti zanechaly v dětech velký dojem.

Děkujeme.

Děti a paní učitelky z MŠ U sluníčka z Chomutova

MŠ U Sluníčka, CHOMUTOV

Ráda bych poděkovala za úžasný zážitek. Včerejší akce Zábavná první pomoc byla naprostá “ bomba“ .Děti byly po celou dobu zaujaté,pozorné a aktivně se zapojovaly do děje. Lektor Lukáš si je plně získal a nenásilnou formou je za přispění medvídka Teodora učil základy první pomoci. Program je zajímavý,poutavě sestavený.

MŠ Miskovice, KUTNÁ HORA

Děti si osvojily základy první pomoci. Všechny děti program velice zajímal, s údivem pozorovaly a zapojovaly se do řešení situací. Celou dobu byly pozorné. Program krásně zpracovaný. Do budoucna bychom chtěli využít i další nabídky. Děkujeme

MŠ Větrník NYMBURK

Děkujeme za příkladnou ukázku první pomoci. Podařilo se úspěšně vtáhnout děti do děje a díky tomuto požitku si budou pamatovat jak se zachovat v kritických situacích. Paní doktorka Lucka umí zaujmout a motivovat děti, což je v dnešní době nenahraditelné. Děkujeme za kolektiv Mš Pražská, Znojmo

MŠ Pražšká, ZNOJMO

„…Děti byly po celou dobu velmi pozorné, aktivní. Program byl velmi propracovaný, poutavý.“

Mateřská škola MILIČÍN